<Презентація "Чи бояться коти води" скачати

Презентація "Чи бояться коти води"
23.06.2015, 12:31
Прийнято вважати, що боязнь води - це вроджена властивість будь-якої кішки. Однак багато дикі представники котячих відмінно плавають і навіть пірнають в гонитві за здобиччю, а домашні при відповідному привчанні з самого раннього віку можуть спокійно купатися. Ця незвичайна тема стала предметом вивчення даного презентаційного проекту і питанням одного з перших самостійних досліджень для учнів 2-го класу.

9 барвистих слайдів докладно описують всі етапи роботи в рамках проекту:

- Точне визначення теми і питань дослідження,
- Вибір завдань, які належить вирішити на шляху до істини,
- Попередня підготовка,
- План дій,
- Результати дослідження та їх аналіз.

Працюючи над цією простою і цікавою темою, діти отримують первинні знання та вміння дослідницької діяльності, вчаться зіставляти факти, аналізувати, робити логічні висновки. Показ доповнений фотографіями кішок різних порід і забарвлень.

Презентація використовується для організації роботи молодших школярів над проектом або демонструється в якості звіту про виконану роботу. Також при деякій зміні змісту вона може стати основою для власного проекту на будь-яку іншу тему.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, води, бояться, презентація, чи, коти
Переглядів: 466 | Завантажень: 168 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.