<Презентація "Чому вчив китайський мудрець Конфуцій" скачати

Презентація "Чому вчив китайський мудрець Конфуцій"
03.04.2015, 19:25
Презентацію можна умовно поділити на 3 частини. Перша розповідає про Китай, друга про життя і вчення Конфуція, третя допомагає закріпити пройдену тему питаннями.

З показу діти дізнаються:

- Де розташований Китай;
- Чим він знаменитий;
- Як виробляють шовк;
- Як проходить чайна церемонія;
- Хто такий Конфуцій;
- Про основні положення вчення Конфуція;

Презентація - інтерактивний посередник між учителем і учнями. Основна інформація тут дається після навідних запитань. Наприклад, на слайді написаний питання: «Назвіть основні щаблі виробництва шовку», а вже на наступному дається відповідь. При цьому кожен блок інформації спливає після натискання пробілу, тому що показує презентацію зможе вставити свої репліки.

Текст проекту написаний просто і цікаво. Суха інформація тут поєднується з притчами, жартами та цікавими фактами, що захоплює в процес перегляду.

Оформлення проекту виконано в строгих кольорах, щоб очі дітей не втомились від перегляду. При цьому її не можна назвати нудним: вона доповнена цікавими фотографіями, картами, схемами і картинками.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Конфуцій, мудрець, китайський, Презентації, вчив, презентація, Чому
Переглядів: 634 | Завантажень: 205 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.