<Презентація "Чорні діри" скачати

Презентація "Чорні діри"
20.01.2017, 14:08
Мета презентації - повідомити школярам інформацію про таких загадкових і малодосліджених космічних об'єктах як чорні діри, пояснити їх властивості та розповісти про їх небезпеки.

Чорні діри - одні з найнебезпечніших зустрічаються у відомій нам частині Всесвіту об'єктів. У презентації представлена ​​теорія виникнення чорних дір і розповідається про те, як вони з'являються - на місці чого і в результаті чого. За допомогою схематичних зображень показується структура чорних дір і принцип їх дії. Також в презентації пояснюються терміни «горизонт подій» і «сингулярність», пояснюється поняття радіуса Шварцшильда і формула його розрахунку.

Учні почують історію відкриття чорних дір і їх дослідження, побачать результати спостереження за цими об'єктами. Чорні діри неможливо побачити (звідси і назва), можна тільки відчути їх дію. Саме по впливу цих об'єктів на найближчі небесні тіла і судять про їхню присутність. На слайдах презентації представлені зображення областей космосу, де виявлено чорні діри, показано місцезнаходження найближчої до нас діри. Крім того, з використанням фотографій і схем пояснюються деякі з властивостей цих об'єктів.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, діри, Чорні, презентація
Переглядів: 300 | Завантажень: 64 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.