<Презентація - Цивілізації на Криті - найдавніша цивілізація в Європі скачати

Презентація - Цивілізації на Криті - найдавніша цивілізація в Європі
18.03.2015, 11:00
Презентація розкриває секрети найдавнішої цивілізації на Землі, що процвітала в XX-XV століттях до нашої ери на о.Крит та прилеглих островах. Посібник дає точну картину життя стародавніх критян - докладні карти й малюнки ілюструють підсумки довгих наукових досліджень вчених:

- Знахідки археології,
- Особливості економіко-соціальних відносин,
- Ремісництво і торгівля,
- Крит як морська держава,
- Гіпотези загибелі Критської цивілізації.

Цей показ з 15-ти слайдів дає опорні матеріали для розповіді доповідача (викладача або учня) та основні тези для структурного сприйняття теми. Кожне твердження підтверджується картами, схемами, фотографіями та малюнками (в тому числі настінними і наскельними). До перегляду даються не тільки доведені твердження, але й неоднозначні матеріали, які підштовхують до роздумів і власним дослідженням.

Презентація застосовна не тільки на уроках історії, але також як тема вивчення гуртка, електіва або тематичного клубу. Доступність матеріалу дозволяє давати її учням для самостійного вивчення теми з домашнього або учнівського ПК.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: цивілізація, Європі, Цивілізації, Криті, на, Презентації, найдавніша, презентація
Переглядів: 391 | Завантажень: 163 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.