<Презентація "Давньогрецький театр" скачати

Презентація "Давньогрецький театр"
01.04.2015, 21:01
Одні з найперших у світі театрів виникли в Стародавній Греції, і навіть основні «театральні» поняття - чисто грецького походження. Проте в ті часи вони не були розвагою, як зараз, а були частиною язичницьких богослужінь. Їхні історії та особливостям присвячена ця презентація, що включає в себе великий теоретичний і відеоматеріал:

- Історія створення та визначення понять,
- Язичницька основа змісту п'єс - міфи і розповіді про героїв,
- Перші поети і драматурги,
- Робота акторів - костюми, маски і дії,
- Архітектура давньогрецького театру,
- Атрибутика - завіса, квитки тощо,
- Традиції і поведінку глядачів.

Інформація розташована в рамках 30-ти барвистих слайдів, наповнених яскравими ілюстраціями, фотографіями уцілілих будівель древніх театрів, схематичними малюнками і зображеннями стародавніх артефактів. Текст оформлений у вигляді списків і докладних коментарів з виділенням кольором найбільш важливих слів і фраз.

Презентація використовується в ході вивчення історичних та мистецтвознавчих дисциплін - для ілюстрування розповіді викладача по темі, самостійного вивчення або підготовки до атестаційних іспитів.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Давньогрецький, Презентації, театр, презентація
Переглядів: 658 | Завантажень: 176 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.