<Презентація "Десяток" (1 клас) скачати

Презентація "Десяток" (1 клас)
15.03.2015, 00:09
Вивчення числа 10 у першому класі має давати дітям поняття про першу десятку і першому з двозначних чисел, яке записується вже не однієї, а двома цифрами. Всі ці нові для малюків поняття зазвичай вводяться в ігровій формі, яка дозволяє швидше і краще зрозуміти і запам'ятати фундаментальні основи шкільної математики.

Презентація «Десяток» є саме таким ігровим посібником, сторінки якого можуть відкриватися не тільки індивідуально, але і відразу для всієї групи. Перегортаючи їх на класному робочому екрані, вчитель зможе швидко оновлювати картинку з наступною інформацією і привернути увагу навіть самих неслухняних учнів. 18 барвистих слайдів містять:

- Веселі вірші і народні приказки,
- Віршовані задачі, приклади та рівності,
- Картинки з мультиків і приклади з життя.

З їх допомогою діти навчаться вирішувати завдання з числом 10, писати його в клітинах зошити і зображати на координатної прямий. Показ враховує всі особливості роботи з дітьми молодшого шкільного віку - різноманітність форм подачі матеріалу і навіть необхідну физкультминутку.

Презентація також з успіхом використовується для роботи з більш маленькими дітьми (наприклад, у групі предшкольном підготовки) і для індивідуальних занять.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: клас), Презентації, презентація, десяток, (1
Переглядів: 832 | Завантажень: 267 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.