<Презентація "Дисперсні системи. Колоїдні розчини" скачати

Презентація "Дисперсні системи. Колоїдні розчини"
05.02.2016, 21:38
Більшість оточуючих нас об'єктів не є чистими хімічними речовинами, а являють собою суміші - так звані дисперсні системи. Знайомство з ними в курсі хімії 11-го класу передбачає докладне знайомство з різними видами дисперсій і розчинів з приведенням існуючої наукової класифікації. Дана презентація допоможе учням привести в систему ці знання -дає чітко структуровану інформацію для ефективного сприйняття і швидкого засвоєння. Показ містить зміст, в якому кожен пункт плану є гіперпосиланням на відповідну інформаційну сторінку, дозволяючи вивчати дані в будь-якому зручному порядку. Теоретичні відомості пропонуються в окремих опорних тезах, багаторівневих списках і таблицях. Зручність подачі інформації дає можливість використання презентації як для роботи на уроці, так і при самостійній підготовці по предмету.

Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Колоїдні, Презентації, розчини, системи., Дисперсні, презентація
Переглядів: 933 | Завантажень: 226 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.