<Презентація "Дитина в школі" скачати

Презентація "Дитина в школі"
03.04.2015, 19:41
Чи завжди школа була такою? Звичайно, ні. А якою вона була? Це питання починає цікавити дітей приблизно в 6 класі. Розповісти про систему освіти, що починається з кам'яних століть, допоможе ця презентація.

Проект ділиться на 2 частини: теорію і практичні завдання. Теорія в розважальній формі розповідає про те:

- Як учили дітей в доісторичні часи;
- Де з'явилися і якими були перші школи;
- Яким було утворення в стародавніх Греції та Римі;
- Як з'явилися перші на Русі школи;

А також про інші моменти освітньої системи. Текстова інформація рівномірно розподілена по слайдах. Під кожну окрему тематику відведено 1-3 слайда.

Практична частина допомагає закріпити вивчений матеріал. Всього вона містить 12 питань, які зачіпають різні аспекти теми.

Основна перевага проекту - висока ефективність. Запам'ятати вивчену допомагають не тільки тестові питання практичної частини, але і барвисті картинки і великі фотографії, якими прикрашено кожен слайд, легка подача текстової інформації. Остання в стислій формі розповідає основну інформацію про освіту в різні часи, тому не потребує коментарів викладача.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, презентація, Дитина, школі
Переглядів: 339 | Завантажень: 173 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.