<Презентація до дня святого Валентина скачати

Презентація до дня святого Валентина
11.02.2015, 17:29
Презентація являє собою святковий набір слайдів до Дня всіх закоханих, який світу відомий як День святого Валентина. Мета святкової презентації - привітати свого коханого.

Незважаючи на споконвічно західну і католицьку природу виникнення свята, в нашій країні він прижився і відзначається повсюдно. Не тільки закохані поспішають привітати один одного, але і весь світ відзначає це свято. Розважальні заклади влаштовують вечірки, магазини роблять спеціальні акції до цього дня, по телебаченню йдуть передачі і фільми, пов'язані з темою любові.

Символікою свята є сердечка, вже давно втілюють любов, червоні троянди, м'які іграшки, переважно білі плюшеві ведмеді та зайці, рожевий і червоний колір, і, звичайно ж, валентинки, спеціальні вітальні листівки до цього дня.

Дана презентація теж є свого роду валентинкою, тому що в ній зібрані самі почуттєві й зворушливі вірші про кохання, найкрасивіші та святкові листівки, які обов'язково знайдуть відгук у серці того, кому адресується презентація.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: дня, Презентації, Валентина, До, презентація, святого
Переглядів: 1570 | Завантажень: 239 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.