<Презентація "Дослідження біологічної моделі" скачати

Презентація "Дослідження біологічної моделі"
01.03.2015, 21:09
Проект підготовлений для уроку інформатики та спрямований на вивчення електронних таблиць OpenOffice.org Calc, а саме побудова в них комп'ютерної моделі.

Презентація розбиває урок на дві частини: теоретичну і практичну.

Теоретична частина розповідає про побудову динамічних моделей зміни чисельності тварин в популяціях під час проведення досліджень з розвитку біосистем. Тут же виводиться формальна модель і формули для її обчислення при різних факторах (необмеженій рості і т. П.).

Практична частина - слайд, який дає учням завдання з побудови в таблицях OpenOffice.org Calc комп'ютерної моделі, розрахунок даних якої проводився в першій частині. Модель повинна відображати графіки з даними чисельності популяції з:

• необмеженим ростом;
• обмеженим ростом;
• обмеженим зростанням з виловом;
• співвідношенням жертва-хижак;

На наступному слайді показано, як повинен виглядати графік.

Презентація складена так, щоб кожен учень зрозумів, як будувати комп'ютерні моделі в OpenOffice.org Calc. Всі розрахунки виводяться в процесі навчання, пояснюються простим для розуміння мовою. Матеріал розміщений по смисловим блокам для зручності сприйняття. Всього проект містить 11 слайдів.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: біологічної, моделі, Презентації, дослідження, презентація
Переглядів: 238 | Завантажень: 119 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.