<Презентація EDUCATION IN BRITAIN скачати

Презентація EDUCATION IN BRITAIN
15.09.2013, 14:33
Презентація розповість про особливості освіти у Великобританії. Складна тема, містить безліч нових слів, виразів та ідіом, тому учням необхідно буде запастися словником. Тим не менш, всі іноземні слова з цієї презентації знадобляться їм у майбутній навчанню не тільки в школі, але і в університеті, а також у дорослому житті.

Починається презентація зі словника, в якому зібрані самі потрібні слова в даному доповіді. Потім починаються опису того, як проходить дошкільне навчання у Великобританії. Після цього починається розповідь безпосередньо про шкільні роки. Розповідається про те, у скільки років діти йдуть до школи, чим вони там займаються, в чому особливість англійської школи і коли закінчують в них навчаються.

Описуються деякі види англійських шкіл, а також згадуються найвідоміші з них. Потім описується навчання в коледжі і університеті. Завдяки цим знанням школярі не тільки поповнять свій словниковий запас, а й дізнаються багато нового про те, як навчаються діти за кордоном.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz
Переглядів: 520 | Завантажень: 337 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.