<Презентація "Європейське середньовічне місто" скачати

Презентація "Європейське середньовічне місто"
26.04.2015, 13:44
Середні століття досить захоплюючий момент з метою розвитку, формування та місця розташування населених пунктів. Так само як принцип лицарські мегаполісу розміщувалися вони приблизно замків, фортів, присутність важливих вотчинах, монастирях, у річкових переправ, приблизно мостів, присутність перехрестях шляхів, а крім того в ділянках підходящих з метою торгівлі та ремесла. Посередня кількість подібних населених пунктів існувала 4-6 тис. Індивід, а дивись великими були мегаполісу в яких, жило приблизно 80 тис. Індивід, до подібних населеним пунктам зараховують Столиця, Друге, Флоренцію. Крім того в демонстрації вам відшукайте дані про цьому які мегаполісу іменували містечками Сеньйорів, хто саме ними правил, ніж промишляли в подібних населених пунктах і чимало іншої захоплюючої історичної даних поєднаної з європейськими лицарськими містечками.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Європейське, середньовічне, Презентації, місто, презентація
Переглядів: 495 | Завантажень: 161 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.