<Презентація "Famous People of Great Britain (Відомі Люди Великобританії)" скачати

Презентація "Famous People of Great Britain (Відомі Люди Великобританії)"
21.02.2015, 17:53
Презентація, виконана вчителем англійської мови за темою «Famous People of Great Britain», містить відомості про великих людей Великобританії різного часу, які залишили звісно свій слід в історії країни. Ця робота націлена на розширення кругозору учнів. Презентація складається з десяти слайдів, на кожному, з яких розташовується фотографія і роки життя відомої особистості. У роботі розглядаються такі знаменитості як Джеймс Кук, Ісаак Ньютон, Вільям Шекспір, король Альфред Великий, королева Вікторія, Уїнстон Черчілль, королева Єлизавета і Маргарет Тетчер. Кожен з цих людей свого часу став видатним членом суспільства, який багато зробив звісно для своєї країни, і імена яких навіки пов'язані з історією Великобританії. Цю презентацію можна застосовувати на уроках 7-10 класів, витримуючи необхідний рівень складності залежно від віку школярів.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Britain, of, люди, Famous, (Відомі, Презентації, People, Великобританії), презентація, Great
Переглядів: 1286 | Завантажень: 221 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.