<Презентація "Фондова біржа, організація біржової діяльності" скачати

Презентація "Фондова біржа, організація біржової діяльності"
25.03.2015, 09:48
Дана презентація призначена для показу учням закладів професійної освіти в рамках вивчення предмета фінансів з курсу «Економіки та бухгалтерського обліку». Посібник дає доповідачу опорні тези по темі і доповнює слухове сприйняття присутніх зоровим, тим самим сприяючи кращому засвоєнню великих обсягів теоретичної інформації.

33 слайда показу включають наступні матеріали по розділу:

1. Визначення поняття і ознаки фондової біржі,
2. Функції і завдання біржових утворень,
3. Механізми встановлення ринкової ціни:
- Різні види аукціонів,
- Маркет-мейкерская система,
- Система із заявками або фахівцями.
4. Організаційно-правові форми бірж,
5. Торгівля цінними паперами.

Крім цього, презентація містить бліц-опитування для закріплення теми і оголошення домашнього завдання при використанні її викладачем в якості наочного матеріалу для первинного пояснення теми.

Робота може використовуватися звісно ж для самостійного вивчення теми і в якості довідника при підготовці до іспиту.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: біржової, Фондова, діяльності, біржа, Презентації, презентація, Організація
Переглядів: 839 | Завантажень: 178 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.