<Презентація "Формування здорового способу життя" скачати

Презентація "Формування здорового способу життя"
25.04.2015, 15:15
Людина має вродженою здатністю боротися з хворобами та інфекціями. Складний механізм, який генетично закладений природою, починає з'являтися ще в утробі матері, а найбільш активно розвивається в дитячому віці і у підлітків. У ці роки формуються імунні клітини, закладається програма імунної відповіді на хвороби, з якими він ще зіткнеться в дорослому житті. У цей період вкрай важлива позиція батьків і їх розуміння того, що від них залежить майбутнє здоров'я їх чада.

Скільки б не говорили про користь спорту, багато як і раніше його недооцінюють. Далеко не кожному дано домогтися успіхів і вийти на вищі досягнення, але це і не повинно бути метою. Головне, що дає спорт - це правильний обмін речовин, підвищена витривалість і активна життєва позиція. Залежно від того, до якого виду спорту проявляє інтерес дитина, деякі фізичні та психологічні якості можуть бути розвинені сильніше за інших. Командні види спорту, наприклад футбол, баскетбол і волейбол, розвивають загальну витривалість і командний дух. Танцювальні види спорту і гімнастика розвивають м'язи спини і підтримують прекрасну поставу на все життя. Льодові види, такі як хокей, фігурне катання або ковзанярський спорт розвивають приголомшливу силу і витривалість. Якому б спорту не віддали перевагу батьки, в будь-якому випадку вони дарують дитині можливість зберегти здоров'я надовго.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: життя, способу, здорового, Презентації, презентація, Формування
Переглядів: 560 | Завантажень: 152 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.