<Презентація - Формування Землі скачати

Презентація - Формування Землі
04.05.2014, 22:37

Презентація є барвистим і інформативним ресурсом до уроку навколишнього світу. Використання даного ресурсу допоможе педагогу познайомити учнів початкової школи з процесом формування Землі, сформувати уявлення про унікальність планети. Демонстрація слайдів позитивно позначиться на розвитку зорового сприйняття, пам'яті, уміння бачити слідства природних процесів. Велика частина показу присвячена демонстрації тематичних ілюстрацій.

Яскраві зображення знайомлять учнів з природними явищами , демонструють особливості умов існування для живих організмів на Землі. Короткі текстові повідомлення присвячені розповіді про будову ландшафту, про види стихійний лих, про історію відкриття нових земель. Заголовки і деякі ілюстрації оформлені з використанням ефектів анімації, що сприятливо позначиться не тільки на сприйнятті, але і на запам'ятовуванні важливих фактів.
·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Землі, Презентації, презентація, Формування
Переглядів: 463 | Завантажень: 198 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.