<Презентація "Франц Шуберт" скачати

Презентація "Франц Шуберт"
10.04.2015, 11:07
Презентація присвячена життю і творчості композитора Франца Шуберта. Проект починається з розповіді про місце, де народився автор, показу будинку композитора на фотографії. Далі проект розглядає як:

- Проходило дитинство Шуберта.
- Він прийшов у світ музики.
- Проходила його життя у Відні.
- Росла його популярність.
- Він писав свої твори.

А також наводяться конкретні цифри про культурну спадщину, яку залишив композитор.

Проект містить трохи тексту, написаного в зрозумілій формі. В текстової інформації відображені як року життя і діяльності композитора, так і факти, а також його цитата. Завдяки цьому презентація може використовуватися на уроках історії та музики, відкритих заходах, присвячених мистецтву. Корисно зберігати презентацію на комп'ютері дітям, які займаються музикою.

Текст презентації логічно структурований, містить тільки корисну інформацію. Це дозволяє не завантажувати учнів зайвим, залишаючи для запам'ятовування тільки важливе. Щоб зробити показ цікавіше, проект доповнений картинками, ескізами та фотографіями, що відносяться до життя композитора.

В кінці проекту наведено список сайтів з корисною інформацією про особу Франца Шуберта.

Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Шуберт, Презентації, презентація, франц
Переглядів: 518 | Завантажень: 154 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.