<Презентація "Франція" скачати

Презентація "Франція"
11.09.2015, 19:15
Франція є найбільш відвідуваною іноземцями країною. Її неофіційний символ - монумент Ейфелевої вежі - відомий по всьому світу, з нею пов'язані імена безлічі великих людей - учених, письменників, політиків, філософів. Крім цього, показ дає інформацію по складу Національних зборів у Франції з зазначенням повних і скорочених назв партій, їх процентного та числового складу. Всі відомості підкріплюються ілюстраціями - різного виду картами, малюнками та фотографіями.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Франція, Презентації, презентація
Переглядів: 531 | Завантажень: 150 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2  
Столицею Франції є Париж, найбільш романтичне місто для більшості людей. Тут зібрано незліченна безліч пам'яток старовини і найбільш значущих культурних пам'яток. Презентація Франція розкриває для нас Францію абсолютно з нової та цікавої сторони. Крім основних даних, таких як розташування, чисельність населення, мовної політики, герба прапора і грошової одиниці перед нами розкривається кількість мов використовуваних на цій території. А ними є: ельзаський мову, баскська мова, Бретонська мова, каталонська мова, корсиканська мова, западнофламандскій мову, Франко-провансальська мова, окситанська мова, мови ойль (крім французької). Всі ці мови є регіональними мовами Франції.

0
1  
О, прекрасная легка і вражаюча своєю романтикою Франція! На уроці, присвяченому цій країні, використовуючи презентацію, ви розповісте своїм учням про те, що Франція носить офіційну назву «Французька Республіка», і включає в себе острова і території на інших континентах. Цікаві зображення не залишать хлопців байдужими.

Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.