<Презентація - Франція скачати

Презентація - Франція
18.04.2014, 19:14

Презентація являє собою набір демонстраційного матеріалу про європейській країні. Розробка допоможе будь-якому глядачеві сформувати уявлення про державу. Мультимедійний ресурс може виступати в якості країнознавчого матеріалу до уроків французької мови. Вчителі, які викладають географію, можуть демонструвати слайди в якості додаткового джерела інформації про країни Європи. Доцільно використовувати презентацію для знайомства школярів з культурою та історією Франції на тематичних або предметних тижнях в школі.

На кожному слайді глядачі зможуть побачити одну або кілька ілюстрацій. Всі зображення прикрашені за допомогою різноманітних ефектів анімації, що робить презентацію динамічною і цікавою. Всі об'єкти на слайдах мають підписи, які знайомлять з назвами культурних визначних Франції.
·
Категорія: Презентації | Додав: gdz
Переглядів: 1111 | Завантажень: 258 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.