<Презентація "Географічне положення Австралії. Історія відкриття" скачати

Презентація "Географічне положення Австралії. Історія відкриття"
02.06.2015, 16:54
Австралія, що стоїть осторонь від інших материків, вражає своєю дивовижною природою - недоторканим віковими змінами рельєфом, рослинами і тваринами. Не маючи прямого контакту зі світом інших континентів, австралійські флора і фауна багато століть розвивалися за своїм власним, індивідуальним шляху, вражаючи сучасних людей своєю незвичайністю і наявністю величезної кількості реліктових створінь. Слайдовая презентація, присвячена цьому материку, дає наочні матеріали для знайомства з ним в курсі шкільної географії:

- Опис «скарбів» Австралії,
- Історія відкриття п'ятого континенту,
- Географічне положення,
- Особливості рельєфу.

Подача інформації відбувається через списки, блок-схеми і коментарі до ілюстрацій, в ролі яких виступають карти та фотографії.

На уроці, що проходить за допомогою даного показу, використовуються різні форми роботи. Ознайомлення з рослинним і тваринним світом відбувається у вигляді прослуховування пояснень вчителя або учнівського доповіді, а вивчення географічного положення - у формі практичної дослідницької роботи, в ході якої учні визначають положення щодо екватора, шукають крайні точки і т.п.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Історія, відкриття, положення, Австралії., Презентації, Географічне, презентація
Переглядів: 520 | Завантажень: 175 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.