<Презентація "Гірські породи та мінерали" скачати

Презентація "Гірські породи та мінерали"
14.10.2015, 13:55
Земля, по якій ми ходимо, з каменів складається, піску, глини, грунту, а також мінералів, якими займаються геологи в повсякденній роботі. А що це таке, чому камені колом, що таке гірські породи, і чи є вони там, де зовсім немає гір? Виявляється, що не обов'язково потрібні гори, щоб побачити гірські породи, і про це ми з вами поговоримо на уроці географії в п'ятому чи шостому класі залежно від того, за якою пргограмою вчимо дітей. Розробка по темі гірські породи і мінерали презентація повинна істотно вчителю допомогти, так як це дозволяє активізувати урок, зробити його більш привабливим, пізнавальним і корисним для системи освіти. Тому треба завантажити безкоштовно презентацію і використовувати її на своїх уроках при можливості і наявності обладнання в школі.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: мінерали, Гірські, та, Презентації, породи, презентація
Переглядів: 702 | Завантажень: 144 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.