<Презентація "Імплантація зубів" скачати

Презентація "Імплантація зубів"
15.03.2015, 11:43
Презентація вичерпно розкриває тему імплантації зубів. Тут розглянуто кожен її аспект, в тому числі переваги та протипоказання, використовувані матеріали та інструменти з докладним аналізом, форми імплантів та їх приживлюваність.

Починається показ з поясненням про те, що таке імплантація зубів, а також розглядом таких видів останньої, як:

- Класична;
- Моментальна;
- Базальна;
- При повній адентії;
- Міні;
- Комбінована;

Після докладного аналізу кожного виду імплантації розглядаються етапи її проведення. У подробицях і з пояснюючими схемами розглянуті такі етапи процедури, як:

- Підготовчий;
- Нарощування кісткової тканини;
- Вживлення імплантів;
- Установка абатменту;
- Протезування;

Презентація складена з 23 слайдів, кожен з яких містить текст і медійні елементи. В останні входять як схеми, так і пояснюють фотографії та картинки. Текст розбитий на блоки, кожному блоку присвоюється по одному файлу. Глибока структуризація матеріалу і яскраве оформлення роблять презентацію корисною як для викладача, так і для учнів та студентів медичних коледжів та університетів.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: зубів, Презентації, Імплантація, презентація
Переглядів: 480 | Завантажень: 199 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.