<Презентація "Інфаркт міокарда" скачати

Презентація "Інфаркт міокарда"
02.06.2015, 16:28
Дуже великий відсоток смертності відбувається саме через проблеми з серцем, і зокрема через інфаркт міокарда. Як же справитися з хворобою або, по можливості, навіть запобігти її? На ці та інші питання відповість ця слайдовая презентація, яка дає детальну інформацію по напрямках:

- Що таке інфаркт міокарда,
- Патофізіологічні та морфологічні особливості механізму інфаркту,
- Форми хвороби з класифікацією за різними ознаками,
- Клінічна картина і можливості діагностики,
- Нестандартні варіанти - атипові форми і ускладнення,
- Лікування інфаркту і використовувані після нього ліки,
- Реабілітаційний період і повернення до активного життя.

Показ з 35-ти слайдів дає розширену інформацію по темі. Крім зазначених матеріалів, тут описується кардіогенний шок, профілактика і лікування аритмій, можливість сексуальної активності після перенесеного інфаркту та багато іншого. Посібник доповнено схематичними зображеннями і тематичними фото.

Презентація використовується в основному для поглибленого вивчення теми в професійних навчальних закладах. Її перегляд може бути як коментованим учителем, так і самостійним.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, презентація, міокарда, Інфаркт
Переглядів: 724 | Завантажень: 148 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.