<Презентація "Інформація та її властивості" скачати

Презентація "Інформація та її властивості"
16.10.2016, 10:05
Визначень поняття «інформація» безліч, але в будь-якому випадку вона являє собою всілякі відомості, знання і дані, одержувані людиною з самих різних джерел. Її сприйняття залежить від видів уявлення, для кожного з яких визначено ряд властивостей - корисності, зрозумілості, достовірності і т.п. Докладне вивчення їх на уроці шкільної інформатики значно швидше засвоїться учнями при опорі усного оповідання вчителя на візуальні дані цього слайдового показу. Робота на уроці буде заснована на виконанні декількох завдань, результатом яких буде отримання знань про інформацію, її видах, властивостях і т.п. Матеріали посібника пропонуються у формі блоків, таблиць і графіків.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Інформація, властивості, та, Презентації, презентація, її
Переглядів: 313 | Завантажень: 79 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.