<Презентація "Інтерфейси ПК" скачати

Презентація "Інтерфейси ПК"
25.03.2015, 09:38
Інтерфейси - методи взаємодії двох різних систем і, в разі ПК, пристрої для цієї взаємодії - вивчаються як особливий розділ теми внутрішнього і зовнішнього будівлі персонального комп'ютера. Ці часом непомітні елементи відіграють найважливішу роль сполучних ланок між великими блоками машини і дають можливість швидкого ремонту та модернізації.

Дана презентація представляє повний огляд всіх існуючих інтерфейсів ПК - як Внутримашинное, так і зовнішніх. Розташована в рамках 12-ти слайдів інформація оформлена у вигляді докладних структурованих текстів, ілюстрованих світлинами елементів комп'ютерних систем. Вони містять:

1. Класифікацію інтерфейсів,
2. Опис шин для Внутримашинное зв'язків:
- Локальних,
- Периферійні,
- Шин розширень.
3. Опис зовнішніх сполучних для додаткового периферійного обладнання:
- USB,
- HDMI,
- VGA і DVI.

Доступно викладений матеріал дозволяє легко зрозуміти тему, а фотоілюстрації додають наочності кожному інформаційному блоку.

Презентація призначається для перегляду на заняттях у професійних навчальних закладах, але вона також може використовуватися при поглибленому вивченні інформатики в школі - з викладачем і самостійно.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: пк, Презентації, Інтерфейси, презентація
Переглядів: 486 | Завантажень: 210 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.