<Презентація "Як зберегти хороший зір" скачати

Презентація "Як зберегти хороший зір"
15.03.2015, 11:50
Презентація підготовлена ​​до класним годинах в молодшій школі. Однак завдяки глибокій структуризації матеріалу і докладного розгляду теми може використовуватися батьками в якості докладного посібники. Корисно мати її на комп'ютері кожному молодших класів через що міститься інтерактиву: зарядки для очей.

Проект розповідає про те, звісно чому так важливо берегти зір. В якості введення в матеріал школярам показується більше 20 приказок і прислів'їв про очі, від найдавніших до сучасних, на доказ того, що про важливість очей для життя знали ще наші далекі предки. Це допоможе усвідомити учням, що очі - важливий орган їх тіла, берегти який необхідно змолоду.

Основна частина говорить про те, що таке короткозорість, про причини виникнення останньої. Це плавно підводить учнів до основної теми: радам про те, як уберегти зір. Крім стандартних рад про правильне харчування презентація в ігровій формі показує зарядку для очей з трьох вправ: школярам пропонується вести очима за рухаючою сніжинкою.

Презентація виконана в яскравих і соковитих кольорах, кожен слайд доповнено красивими картинками. Проект містить мало тексту і багато медійних елементів, що робить її цікавою та пізнавальною.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: зір, хороший, як, Презентації, зберегти, презентація
Переглядів: 861 | Завантажень: 257 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.