<Презентація "Японія" скачати

Презентація "Японія"
11.04.2015, 19:24
Презентацію, присвячену Японії, умовно можна поділити на 3 частини. У першій розповідається про герб і прапор країни, явища, характерні для її культури, наприклад, про кабукі, сумо і кімоно. Друга частина складається з питань і пояснювальних підказок. Так, учні повинні будуть оцінити:

- ЕГП країни;
- Природні ресурси і копалини;
- Населення;

Третя частина розповідає про промисловість, економіку, сільське господарство Японії, зачіпає тему транспорту та внутрішніх відмінностей країни.

Гідність проекту в повноті розкриття теми. Тут коротко дана найбільш важлива інформація про розвиток Японії. Крім сухого тексту, тут присутні вичерпні фотографії та картинки, що виконують відразу дві функції: пояснити незнайомі явища (кабукі, ікебана) і привернути увагу дітей. Завдяки поєднанню текстової інформації з медійними елементами і питаннями учні швидко запам'ятають матеріал, зможуть вільно відповідати на загальні питання, що стосуються Японії.

Презентація розміщена на 30 слайдах, перехід між якими анімований. Це оптимальний розмір, оскільки вміщає в себе всю необхідну інформацію, але при цьому не втомлює учнів, тримає їх зосередженими.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, японія, презентація
Переглядів: 626 | Завантажень: 179 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.