<Презентація "Хімічні властивості алкенів і алкінів" скачати

Презентація "Хімічні властивості алкенів і алкінів"
24.12.2016, 16:59
Алкани та їх похідні - алкени і алкіни - являють собою органічні речовини, в природі містяться в нафті і природних газах. Промислове їх отримання і обробка дали сучасному світу сотні володіють унікальними властивостями продуктів, що використовуються в побуті і різних сферах господарської діяльності. Стисла асоціативна інформація про ці групи речовин на сторінках слайдового показу дозволить учням швидко сприйняти і засвоїти великий обсяг даних, об'єднаних в великий розділ шкільної програми хімії. Посібник яскраво оформлено з використанням кольорового тексту, списків, блоків і різних схем, а також барвистих ілюстрацій - малюнків і фото. Його перегляд може бути організований практично на будь-якому етапі засвоєння теми, включаючи контрольовану і самостійну підготовку до атестаційної іспиту.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, алкенів, презентація, алкінів, властивості, хімічні
Переглядів: 375 | Завантажень: 80 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.