<Презентація "Художні символи народів світу" скачати

Презентація "Художні символи народів світу"
01.04.2015, 22:02
Презентація «Художні символи народів світу», що складається з п'ятнадцяти слайдів, прекрасно підійде для занять з країнознавства, історії та культурології. У ній зібрані зображення найбільш відомих архітектурних пам'яток світу.

Порядок проходження слайдів (за винятком останніх чотирьох, присвячених Росії) відповідає часу створення цих об'єктів культури - від давнини до сучасності:

- Піраміди Єгипту;
- Стоунхендж (територія сучасної Англії);
- Давньогрецький храм Парфенон;
- Колізей;
- Готичні собори епохи Середньовіччя;
- Версальський палац, створений за часів абсолютної монархії;
- Ейфелева вежа;
- Хмарочоси новітнього часу.

У розділі про Росію представлені золотоглаві собори і величні храми, відомий всьому світу Зимовий палац.

Огляд презентації дозволяє не тільки закріпити знання учнів про окремі етапи в історії культурного життя, а й продемонструвати естетичні уподобання людей різних епох, що позитивно відбивається на розвитку в дітях почуття прекрасного.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: світу, народів, символи, Презентації, Художні, презентація
Переглядів: 431 | Завантажень: 143 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.