<Презентація "Клас птахи (7 клас)" скачати

Презентація "Клас птахи (7 клас)"
02.06.2015, 16:51
Презентація складена з наочних матеріалів до уроку знайомства 7-класників з особливостями будови і життя птахів. Нею ілюструється кожен етап заняття, починаючи з оголошення теми, мети і завдань уроку і закінчуючи записом домашнього завдання. До складу 17-ти барвисто оформлених слайдів показу входять:

- Аналіз пристосування тварин до середовища проживання,
- Ознаки, що відрізняють представників тваринного світу,
- Історія розвитку хордових,
- Характерні зовнішні ознаки птахів,
- Порівняння птахів з плазунами,
- Виявлення елементів будови, що сприяють польоту.

Інформація на кадрах доповнюється мальованими картинками, фотографіями та схематичними зображеннями, а текстівки відмінно структуровані і даються у вигляді списків, тез, блок-схем.

Демонстрація посібника дозволяє легко зрозуміти тему і запам'ятати характеристики представників пташиного племені. З його допомогою можна самостійно провести вивчення особливостей птахів в ході виконання наведеної тут лабораторної роботи.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: (7, клас, Птахи, клас), Презентації, презентація
Переглядів: 1588 | Завантажень: 232 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.