<Презентація "Клімат і внутрішні води Південної Америки" скачати

Презентація "Клімат і внутрішні води Південної Америки"
09.03.2015, 18:32
Ця презентація дається для ознайомлення при вивченні Південної Америки в курсі шкільної географії або еко-кружка. Повторюючи вже отримані раніше знання про климатообразующих факторах, учні дізнаються з показу багато нового про клімат, рельєф і водні ресурси материка. Виявляється, що, маючи вологий субтропічний клімат, Південна Америка також володіє великим басейном протікають по ній річок, що робить її найвологішим з усіх материків Земної кулі.

Тут ви знайдете докладну інформацію про кліматі і річках досліджуваного континенту в необхідної для кращого розуміння теми послідовності:

- Повторення понять атмосфери,
- Климатообразующие фактори,
- Докладне вивчення річок,
- Закріплення знань за допомогою гри-вікторини.

32 кадри презентації містять все, що потрібно для візуального закріплення матеріалу - карти, схематичні малюнки, блок-схеми і т.п. Майже кожна сторінка доповнена фотографіями шикарною природи Південної Америки, розташованими на тлі м'якого зелено-блакитного кольору, налаштовувати глядачів на робочий лад.

Показ може використовуватися для доповнення розповіді вчителя чи доповіді учня, а також для самостійного вивчення теми будинку або з шкільного учнівського ПК. Крім цього, комплект включає файл з конспектом уроку на дану тему, тобто є повною методичною розробкою для вчителя географії.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, Внутрішні, води, Південної, Америки, презентація, Клімат
Переглядів: 559 | Завантажень: 177 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.