<Презентація "Кодування iнформацiї" скачати

Презентація "Кодування iнформацiї"
17.12.2017, 16:49
Для вирішення завдання логічної і зрозумілої викладу матеріалу на уроках інформатики використовують презентації. Вони дозволяє просто і доступно пояснити складну тему. А також провести незвичайний і захоплюючий урок. Презентація ідеально підходить для проведення відкритих уроків. Презентація "Кодування iнформацiї" включає в себе визначення коду та кодування інформації, а також конкретні приклади їх реалізації і опис найбільш відомих систем кодування. Детально описана двійкова система кодування, яка застосовується в комп'ютерах. Робота містить практичне завдання для перевірки знань з пройденої теми і домашнє завдання. Презентація оформлена з використанням різних схем і тематичних зображень. Останні сторінці містять список використаної літератури і гіперпосилань на зображення.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Кодування, презентація, iнформацiї
Переглядів: 127 | Завантажень: 57 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.