<Презентація "Комп'ютерна пам'ять" скачати

Презентація "Комп'ютерна пам'ять"
11.04.2015, 21:55
Дана презентація допоможе в цьому - дасть тільки головне і найпотрібніше, піднімаючи основу на перший план з маси другорядної інформації. Її кадри містять такі матеріали:

- Види пам'яті комп'ютера,
- Постійна пам'ять,
- Поняття, принцип роботи і властивості оперативної пам'яті,
- Зовнішні носії інформації та їх робота.

Зміст слайдів оформлено у вигляді маркованих списків і блок-схем із застосуванням зміни шрифту і кольору в місцях, на які слід звернути найбільш пильну увагу.

Презентація може даватися до перегляду на уроці первинного вивчення теми, в ході повторення і узагальнення знань по розділу, для самостійного ознайомлення.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: комп'ютерна, пам'ять, Презентації, презентація
Переглядів: 408 | Завантажень: 154 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.