<Презентація "Конфлікти" скачати

Презентація "Конфлікти"
23.02.2016, 14:06
Завдяки даній презентації слухачі зможуть зрозуміти, що є конфліктом в дійсності. Також можна дізнатися про те, як конфліктні ситуації повинні вирішуватися педагогами.
Дана доповідь дозволяє навчити викладачів згладжувати будь-які конфлікти, які можуть розвиватися в класі. Дуже важливо проблеми виявляти на самому ранньому етапі. Педагоги зможуть дізнатися правила організації класу для того, щоб уникати небажаних ситуацій.

Конфлікт - це зіткнення поглядів або думок в одному питанні. В результаті учасники можуть починати серйозну суперечку. Дуже часто золота середина не може бути знайдена. Справа в тому, що кожен учасник упевнений в тому, що він має рацію.

Звичайно, в школі конфліктних ситуацій можна уникнути. Незважаючи на це, вчителі можуть створити сприятливу обстановку в класі і докласти зусиль для того, щоб конфлікти не були відзначені. Необхідно відзначити те, що відсутність важких ситуацій дозволяє поліпшити успішність учнів.

На початку доповіді описуються типи учнів, які відрізняються підходом до вирішення різних конфліктних ситуацій. Для того, щоб вийшло визначити тип дитини, він повинен вибрати одну геометричну фігуру з декількох запропонованих. Це допоможе зрозуміти, як він буде діяти в конфліктній ситуації.

Педагогу будуть дані важливі рекомендації. Наприклад, вчителі зможуть дізнатися, як найкраще розсаджувати учнів, враховуючи їх тип характеру. Також вони зможуть надавати серйозну допомогу у вирішенні конфліктних ситуацій.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, конфлікти, презентація
Переглядів: 429 | Завантажень: 115 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.