<Презентація "Країни, що розвиваються у світовій економіці" скачати

Презентація "Країни, що розвиваються у світовій економіці"
26.07.2015, 13:38
Статистика показує, що розвиваються держави, або країни «третього світу», становлять близько 24% світового валового продукту. Вони - поставщики порівняно дешевої робочої сили та природних ресурсів, а також головні одержувачі грошових переказів від працюючих за кордоном. Дана презентація допоможе вивчити особливості вкладу цієї групи країн у світову економіку, надаючи глядачам інформацію наступного змісту:

- Частка країн у світовому ВВП,
- Сутність, причини та наслідки їх відсталості,
- Зовнішні та внутрішні проблеми,
- Роль держави в економіці «третього світу»,
- Економічна динаміка і зростаюча диференціація,
- Тенденції розвитку фінансового сектору та зовнішньої торгівлі,
- Участь у міжнародному русі капіталу і робочої сили,
- Інтеграційні процеси.

Всі текстівки на 14-ти слайдах структурно оформлені із застосуванням списків, таблиць і колірного виділення фрагментів.

Презентація дається для вивчення учням профільних економічних класів і професійних навчальних закладів економічної спрямованості. Крім цього, вона може дати вичерпні відповіді на питання самостійного дослідження по темі.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: світовій, економіці, Презентації, Країни, презентація, розвиваються, що
Переглядів: 366 | Завантажень: 152 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.