<Презентація "Краса людини" скачати

Презентація "Краса людини"
09.03.2015, 15:26
Старовинний жіночий головний убір на Русі завжди надавав дівчатам і жінкам особливої ​​вишуканості, стрункості і краси. Він захищав від «лихого ока», допомагав тримати в порядку зачіску, розповідав про добробут його власниці. Часто саме головні убори прикрашалися особливо ретельно - тут присутні стрічки, бісер, металеві елементи, дорогоцінні камені.

Презентація «Краса людини», яка може бути включена в цілий цикл занять на тему народного костюма, розповідає про особливості прикрас голови російської красуні і їх видів:

- Різних видів кокошников,
- Простих і «рогатих» кічек,
- «Сорок» та ін.

Кожна з таких «шапочок» виготовлялася і носилася по-особливому, а також мала безліч варіантів і доповнень.

Барвисті сторінки показу містять цілий ряд ілюстрацій з точним зображенням всіх видів як окремо, так і на голові моделей. Його 11 кадрів візуально доповнюють усна розповідь вчителя, роблять пояснення більш наочним. Презентація застосовна не тільки на шкільних уроках мистецтва і краєзнавства, але також з успіхом використовується в заняттях гуртка, історичного клубу, при проведенні музейних екскурсій прикладної та етнографічної тематики.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: краса, людини, Презентації, презентація
Переглядів: 530 | Завантажень: 156 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.