<Презентація "Культура Стародавньої Греції" скачати

Презентація "Культура Стародавньої Греції"
05.10.2015, 17:44
Стародавня Греція дала світові величезну кількість дивовижних відкриттів і досягнень у галузях науки і мистецтва. Деякими з них ми користуємося дотепер, інші ж стали пам'ятками історії або канули в лету. Даний навчальний комплект представляє глядачам картину грецької культури та опису дожили до нас об'єктів і предметів у формі заняття в школі. Текстові описи у вигляді тез, списків і порівняльних таблиць підтримуються безліччю ілюстрацій - фото, схематичними зображеннями і мальованими картинками. При цьому показ розбитий на 2 слайдові презентації - «Громадяни, науковці та атлети Греції» і «Архітектори, скульптори, поети». Кожна з них починається планом змісту і закінчується записом домашнього завдання. Такий поділ на підтеми дозволяє переглядати посібники окремо на одному або двох уроках, а також брати більш вузьку тему для дослідницького проекту або доповіді.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, Стародавньої, презентація, Греції, культура
Переглядів: 601 | Завантажень: 138 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.