<Презентація - Квіти скачати

Презентація - Квіти
30.03.2014, 23:38

Презентація розрахована на перегляд глядачами молодшої вікової категорії. Дана розробка може виступати як мультимедійний ресурс до розвиваючих занять в групах дитячого саду. Педагоги зможуть демонструвати дану роботу в якості ілюстративного матеріалу до уроку навколишнього світу або природознавства. Батькам рекомендується організувати спільний перегляд з дитиною з метою розширення кругозору дошкільника. Перегляд слайдів стимулюватиме розвиток сприйняття, зорової пам'яті, уваги дітей. Інформація, яка представлена ​​в презентації, прищеплює інтерес до пізнання світу навколо, до вивчення природи.

На екрані глядачі побачать яскраві фотографії, що демонструють різноманітні квіти . До уваги дітей запропоновані садові і лугові рослини. Всі зображення оформлені ефектами анімації, що робить перегляд більш цікавим. Деякі об'єкти презентації оформлені додатково анімованими персонажами. Метелики, яскраві рослини оживляють розробку і сприяють засвоєнню матеріалу.

У показі представлені наступні квіти: півонія, тюльпан, крокус, космея, флокси, гладіолус, братки, жоржин, нарцис , лілія, троянда, астра, ромашка, конюшина, кульбаба, дзвіночок, мак.
·
Категорія: Презентації | Додав: gdz
Переглядів: 4018 | Завантажень: 609 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.