<Презентація LET'S TRAVEL скачати

Презентація LET'S TRAVEL
15.09.2013, 14:30
Презентація написана англійською мовою і присвячена подорожам в різні місця. На початку презентації вчитель показує учням три правила поведінки на уроці, які також написані англійською мовою. Таким чином, з самого початку заняття учні занурюються в потрібну атмосферу і вчаться сприймати будь-яку інформацію на іноземній мові.

Першим пунктом англійської подорожі є зоопарк, в якому школярі вчитимуть назви різних диких тварин. Потім вони дізнаються, як називають домашніх тварин. Потім повернутися до себе додому, щоб вивчити, як по-англійськи звуть всіх членів сім'ї. Потім вони звернуться до глосаріїв, присвяченим школі, спорту, казкам, квітам веселки, музиці. Дана презентація допоможе школярам вивчити прості англійські слова, які можна використовувати в повсякденних розмовах. Всі слова об'єднані в теми, що значно покращує їх освоєння.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz
Переглядів: 408 | Завантажень: 211 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.