<Презентація "Людські раси" скачати

Презентація "Людські раси"
14.03.2015, 23:42
Презентація «Людські раси» включається в скарбничку наочних посібників вчителя початкової школи за курсом навколишнього світу за 4-й клас. Вона складається з 17-ти слайдів, що містять готову методичну розробку для проведення уроку з даної теми з включенням всіх його етапів:

- Оргмомент та налаштування на роботу,
- Вступна частина і формування поняття «раса»,
- Виявлення видових відмінностей рас і основних ознак кожної з них,
- Виховання почуття єдності людських суспільств на Землі,
- Підведення підсумків.

Показ має не тільки навчальні, але також виховні цілі - кілька сторінок присвячені формуванню у дітей дружнього ставлення до людей інших рас і національностей.

Фотоілюстрації, карти, таблички, списки - все це допомагає більш легкому засвоєнню матеріалу, а елементи анімації створюють відстрочку появи нових тез і правильних відповідей для самоперевірки.

Презентація може ілюструвати розповідь вчителя або дається для самостійної та домашньої роботи за темою як розширення і доповнення отриманих на уроці знань.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: раси, Презентації, презентація, Людські
Переглядів: 537 | Завантажень: 158 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.