<Презентація "Лужні метали" скачати

Презентація "Лужні метали"
07.10.2015, 09:12
Дана презентація створена звісно для знайомства школярів з лужними металами в рамках вивчення предмета неорганічної хімії. Її мета - засвоєння учнями повного комплексу відомостей про цих речовинах, починаючи з історії їх відкриття і закінчуючи їх застосуванням. Кадри пропонують до перегляду як текстову, так і ілюстративну інформацію - більшість з них доповнені фотографіями та мальованими картинками. Структура посібника - розбиття його на тематичні блоки - дозволяє організувати з його допомогою справжню дослідницьку конференцію, на якій представники кожної групи «учених» розповідають про результати своїх досягнень. Наприкінці презентації дається тест на закріплення отриманих знань, шкала оцінювання роботи на уроці і звісно ж домашнє завдання.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Метали, Лужні, Презентації, презентація
Переглядів: 392 | Завантажень: 126 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.