<Презентація "Механічні коливання" скачати

Презентація "Механічні коливання"
28.10.2015, 20:01
Ця презентація допоможе учням 9-го класу більш повно і точно зрозуміти тему коливань і, зокрема, механічних коливань, що вивчаються в курсі шкільної фізики. Наочні матеріали, розміщені на сторінках посібника, дають можливість згадати отримані раніше і отримати нові знання з теми в наступному порядку:

- Повторення визначення коливального руху,

- Порівняння руху тіл, зображених на малюнках,

- Актуалізація знань про коливальні системах,

- Визначення по малюнку, чи є система коливальної,

- Математичний маятник і його властивості,

- Пружинний маятник.

Стислі дані з теорії доповнюються безліччю ілюстрацій - малюнків, схематичних зображень, креслень. Кожен з них здатний замінити кілька сторінок підручника чи паперовий носій великого формату при можливості їх сприйняття без відриву уваги від слів вчителя на уроці.

Презентація застосовна як на етапі подання первинних знань, так і при їх узагальненні. При наявності на персональному комп'ютері учня вона стане хорошою підказкою за даними теми при підготовці до поточному контролю або підсумкової атестації з предмету.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, презентація, коливання, Механічні
Переглядів: 430 | Завантажень: 132 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.