<Презентація "Міграція населення" скачати

Презентація "Міграція населення"
10.04.2015, 21:57
У цій презентації зачіпаються питання і проблеми міграції населення, що вивчаються в курсі географії 10-го класу. Посібник дає докладні матеріали по темі, мають чітку структуру і оформлені у вигляді опорних тез для розгорнутого оповідання. В рамках 20-ти слайдів дається наступна інформація для вивчення:

- Визначення понять міграції, мігранта і т.п.,
- Види міграцій у напрямку пересування,
- Сальдо міграції,
- Міграційні закони,
- Статистичні дані за обсягами міграцій для різних країн за даними 2007-2013-го року,
- Класифікація, типи та форми міграційного руху,
- Причини і наслідки масового переселення.

Крім текстових матеріалів у формі списків і окремих тез, показ містить карту, що дає уявлення про величину сальдо міграції для всіх країн світу за даними 2008-го року, а також кольорові інформаційні таблиці.

Презентація може розглядатися в ході уроку або індивідуально - докладний і доступний для розуміння текст легко сприймається при самостійному ознайомленні. Крім цього, вона може стати кращим джерелом для учнівського дослідження і прикладом для складання власного проекту.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Міграція, Презентації, презентація, Населення
Переглядів: 516 | Завантажень: 145 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.