<Презентація "Моя майбутня професія - Вчитель" скачати

Презентація "Моя майбутня професія - Вчитель"
11.09.2016, 08:07
Звання вчителя здавна вважалося одним з найбільш шанованих і почесних. Саме від людей цієї професії залежить рівень розвитку молодого покоління, його переконання і моральні якості. І навіть якщо одного разу зникне цілий ряд професій, вчитися люди будуть завжди. Опис роботи вчителя, її складнощів та переваг дано в рамках даної слайдової презентації. Пояснення по темі оформлені в віршованому вигляді, що дає найбільш естетичне сприйняття і запам'ятовування змісту тексту. Слайда пропонуються на барвистому тлі з тематичними мальованими картинками і фотографіями.

У презентації пропонується для коментованого перегляду на уроці навколишнього світу в молодшій школі, при цьому ініціатором демонстрації може стати як учитель, так і підготувати з індивідуальним повідомленням учень. Крім цього, презентація з успіхом оформить позакласний захід, присвячений дню вчителя в школі, або стане джерелом матеріалів для його проведення.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: моя, Презентації, професія, Вчитель, майбутня, презентація
Переглядів: 442 | Завантажень: 87 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.