<Презентація "My house" скачати

Презентація "My house"
24.02.2015, 12:49
Презентація повністю присвячена дому і його обстановці. Проект розрахований на учнів молодшої школи віком у 6-10 років, тому в цікавій формі розповідає про предмети, що зустрічаються в будинку, про те, з чого складається будь-яка кімната (стіни, вікно і т. П.).

На першому після тітульніка слайді показується «анатомія дому» (як розташовані в ньому кімнати). Далі розглядаються такі кімнати:

• bedrooms (спальня);
• dining room (їдальня);
• living room (вітальня);
• bathroom (ванна);
• kitchen (кухня);

Оскільки діти не можуть сприймати багато інформації за раз, тексту в презентації дуже мало. Здебільшого, проект являє собою картинки з предметами і підписами до них англійською мовою. Пов'язуючи картинку і слово воєдино в розумі, дитина краще запам'ятає нові фрази. Є тут і ігровий момент. Так, учням пропонується подивитися на картинку, яка зображує кімнату і назвати предмети, які тут є.

Сама презентація зроблена в яскравих кольорах, так, щоб дитині було цікаво на неї дивитися. Перехід між текстом і картинками анімований.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: HOUSE, Презентації, презентація, my
Переглядів: 248 | Завантажень: 143 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.