<Презентація на тему - Алюміній скачати

Презентація на тему - Алюміній
14.05.2015, 18:50
У періодичній системі, а саме, в третій групі, знаходиться схожий на срібло (кольором) метал - АЛЮМІНІЙ. Його порядковий атомний номер 13 з відносною масою в 26.98. Al легкий і гнучкий метал. Вручну можна зігнути досить товсті пластини. Піддається плавці вже при 600 ° С, але щоб довести до стану кипіння потрібно температура в 2452 ° С.

Алюміній має багато достоїнств. Слід відзначити його електропровідність, адже саме з нього виготовляються дроту. Краще нього тільки мідь, золото і срібло. Також з позитивного боку характеризується його здатність тепловіддачі. Ретельно відполірований метал використовується для відбиття сонячних променів, а саме до 90% від їх потрапляння на поверхню. Не менш ефективний у відображенні згубного ультрафіолету.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Презентації, тему, презентація, Алюміній, на
Переглядів: 450 | Завантажень: 173 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.