<Презентація на тему - American Holidays (Американські свята) скачати

Презентація на тему - American Holidays (Американські свята)
01.04.2015, 21:14
Презентація підготовлена ​​для показу на уроці англійської мови при вивченні теми «Свята» або для ознайомлення з американськими народними традиціями. У ній дається інформація про 13-ти найбільш популярних серед населення Сполучених Штатів урочистих яких розважальних датах:

- День Незалежності,
- Різдво,
- День прапора,
- День Подяки,
- Хелловін,
- Валентинів день та інші.

Всі ці свята відзначаються по території США незалежно від національних особливостей конкретних місцевостей, в яких до загальних для країни традиціям додаються свої власні.

Кожна сторінка посібника містить текстовий матеріал англійською мовою і барвисті ілюстрації, що зображують особливості святкування, емблеми, костюми учасників, аксесуари. Ця презентація стане хорошим наочним доповненням до поясненням вчителя, але також може бути вивчена самостійно - протягом уроку або при виконанні домашнього завдання. Крім цього, вона може стати зручним довідковим матеріалом при наявності на персональному комп'ютері кожного учня.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: holidays, на, Презентації, тему, презентація, American, свята), (Американські
Переглядів: 436 | Завантажень: 178 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.