<Презентація на тему - Анатомо-фізіологічні особливості підліткового віку скачати

Презентація на тему - Анатомо-фізіологічні особливості підліткового віку
23.09.2013, 19:04
Презентація є учнівської роботою до уроку екології (біології) для 11 класу, не обмеженої певним УМК.

АДРЕСНА СПРЯМОВАНІСТЬ

1. вчителя для складання поурочного планування та проведення підсумкового заняття з усього курсу;

2. учні - для супроводу до власного доповіддю або в якості зразка для складання подібної роботи.

ЗМІСТ

Обсяг ресурсу - 8 слайдів, які пропонують увазі підбірку якісних фотографій по темі і короткі теоретичні викладки. Урок можна вибудувати в логіці структури розробки:

1. Три оболонки біосфери (атмосфера, гідросфера, літосфера).

2. Антропогенний вплив на біосферу.

3. Джерела впливу.

4. результати:
- Загазованість приземного шару;
- «Парниковий ефект»;
- Руйнування озонового шару;
- «Кислотні дощі»;
- Загибель морської, прісної і прибережної флори і фауни.

5. Трохи статистики з Червоної книги.

Презентація піднімає актуальні питання втручання людини в атмосферу і його наслідки, змушуючи старшокласників замислитися про долю людства і планети.·
Категорія: Презентації | Додав: gdz
Переглядів: 1272 | Завантажень: 253 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.