<Презентація на тему Animals скачати

Презентація на тему Animals
11.04.2015, 20:44
Перед вами методична розробка до уроку англійської мови, на якому відбувається знайомство з назвами тварин. Птахи, рибки, коні, кролики, жаби і багато інших тварин легко доповнять словниковий запас учнів після перегляду 36-ти барвистих слайдів цієї презентації. З її допомогою буде проілюстрований, стане цікавим і цікавим кожен етап уроку:

- Повторення словника на тему «Продукти»,
- Лексична розминка,
- Запам'ятовування назв тварин,
- Підбір відповідного кожній тварині дії,
- Складання пропозицій за участю нових слів,
- Діалог по-англійськи і ін.

Крім розмовних навичок, діти відпрацьовують вміння написання нових слів - їм буде запропонована невелика словникова робота на закріплення нового матеріалу. Кожна сторінка показу включає безліч картинок, за допомогою яких тема буде закріплена в пам'яті учнів не тільки теоретично, але і візуально.

Презентація може бути використана для глядацької аудиторії різного віку в залежності від рівня освоєння мовними навичками. Більш того, вона застосовна для самостійного вивчення та навчання дистанційним способом. При наявності на учнівських ПК стає відмінним довідником по темі.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: на, Презентації, тему, Animals, презентація
Переглядів: 296 | Завантажень: 141 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.