<Презентація на тему - Архітектура Акрополя скачати

Презентація на тему - Архітектура Акрополя
26.03.2015, 11:24
Краси Афінського Акрополя досі вражають вчених, архітекторів і простих туристів своєю стрункістю і величністю. Він є одним з рідкісних, що дожили до наших днів, пам'ятників грецької історії середини 3-го тисячоліття до нашої ери, внесених до переліку об'єктів Всесвітньої спадщини. Присвячена йому презентація містить докладні матеріали про художні та архітектурні особливості цього древнього будови:

- План на місцевості з точним розташуванням кожної будівлі,
- Композиційне рішення архітектурних груп,
- Види і будова колон,
- Скульптури і барельєфи.

При цьому докладно розглядається кожне з вхідних в Акрополь споруд, а також наводяться приклади повторення елементів давньогрецької архітектури в сучасних будівлях.

Показ, який складається з 18-ти слайдів, дає глядачам великий наочний матеріал. Кожна сторінка - це безліч фотографій, карти, схеми і докладні коментарі до них. На одному з останніх кадрів - бліц-опитування, перевіряючий засвоєння теми.

Презентація знаходить широке застосування на уроках історії, образотворчого творчості, мистецтвознавства і т.п. Використовується як доповнення усного оповідання або для самостійного вивчення теми.

·
Категорія: Презентації | Додав: gdz | Теги: Архітектура, на, Презентації, тему, презентація, Акрополя
Переглядів: 385 | Завантажень: 162 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Портал GDZWKA.COM допоможе тільки тим школярам, ​​які будуть використовувати готові домашні завдання для зміцнення пройденого матеріалу, відпрацювання нової незрозумілою або складної теми, а також, допоможе батькам будь-яку дитину, в будь-якому віці і на будь-якому етапі шкільного навчання , для своєчасної, оперативної та якісної перевірки домашнього завдання, написання твору, а також, для вирішення складних завдань і прикладів, заданих в школі на будинок по математичних предметів. Використання відповідей до підручника для списування, а особливо, якщо мова йде про бездумне переписування відповідей, швидше за все, зашкодить дуже сильно, залишить проломи в знаннях, подарує, в результаті, капітальне відставання з будь-якого предмету шкільної програми.

Готові домашні завдання, з'явилися вже досить давно. Раніше, збірники з рішеннями продавалися на полицях книжкових магазинів, школярі ганялися за ними, намагалися купити, щоб схитрувати, отримати хороші оцінки. Сьогодні відповіді і ГДЗ доступні всім без винятку школярам при виході в мережу інтернет. На уроках ж, для будь-якого школяра доступна мобільний зв'язок і, якщо, дозволяє екран мобільного телефону - вийти в мережу і підглянути правильні рішення або відповіді не складе великих труднощів.

Також на нашому сайті ви знайдете готові мультимедійні презентації, присвячені різним темам. Ці презентації будуть дуже корисні для вчителів і учнів будь-якого класу. Якщо перші з їх допомогою зможуть створювати дійсно захоплюючі, цікаві для учнів уроки, то самі учні значно поглиблять рівень своїх знань, зможуть безкоштовно завантажити презентації, в яких є і готові домашні завдання, і завдання для ЗНО. Всі презентації створені на зручних і легких для розуміння програмах, тому якщо необхідно, будь-який користувач зможе доповнити їх новими слайдами, відео і музикою. Вміст сайту постійно змінюється, додаються нові цікаві презентації, тому кожен відвідувач зможе без проблем знайти підходящу по вмісту презентацію, і відразу ж легко завантажити її на свій комп'ютер.